| Nono12346 a întrebat:

Heywinking pe 29 decembrie e ziua mea si nu prea stiu unde sa mi-a facbig grin? niste idei cevabig grin? in afara de mall ca mi-am facut-o acoloyawn

Răspuns Câştigător
| TheBloodyRoses a răspuns:

Daca ai buget bun si putea sa faci la un local.Pe la o pizzerie, la un restaurant sau pe la o cofetarie. Depinde ce gusturi ai tu si ce iti dorestiwinking

3 răspunsuri:
| princess97 a răspuns:

Restaurant, club :->, pizzerie, cofetarie, Mc, sau acasa la tine, cu multe baloane

| Nono12346 explică:

Scuzati greselile

| wibi a răspuns:

Buna...poti sa iti faci ziua la cofetarie sau la un fastfood...si dupa posibilitati chiar si la un restaurantwinking