| CuvinteFaraSens a întrebat:

Heyhappy. Pe 4 iunie am banchetul de terminare a clasei a8-a:angryin sfarsit), trebuie sa mergem cu o partenera(partener) eu m-am gandit la o colega de care imi si placewhistling... dati-mi si mie niste ideei...cum sa o invit la banchet?big grin

Răspuns Câştigător
| Stefii needs somebody to looooove. xD a răspuns:

Padaca ti-e rusine sa-i spui direct... Spune-i in gluma.
Cand vorbesti cu ea, incearca sa ajungi 'dintr-o coincidenta' laacest subiect.Intreab-o...cu ce se imbraca. daca are partener. Daca zice nu, intreab-o daca nu cumva ar vrea sa mearga cu tine. happy
Si grabeste-te! Poate ti-o ia cineva inainte!:*

2 răspunsuri:
| DisforDeea a răspuns:

Ai putea sa-i spui ceva d genu: vrei sa vi cu mine la banchet?big grinlaughing. si inca ceva...grabeste`te ca poate ti`o ia altu inainte...tongue:*

| babyyou a răspuns:

Pai eu zic s-o suni si mai in gluma mai in serios s-o intrebi cu cine vine nu stii ce surprize poti avea