| deea98 a întrebat:

Hey!:) Pe blogul meu se desfăşoară un concurs. Găsiţi mai multe detalii aici: http://love-for-books.blogspot.com/2011/08/primul-nostru -concurs.html
Ce părere aveţi despre cerinţă? Este oare prea grea? Aveţi de gând să vă înscrieţi? Aştept răspunsurile voastre şi dau fundă pentru cel mai reuşit!:)

1 răspuns:
| Siracuzia a răspuns:

Buna! Blogul este superb, iar concursul are o tema foarte interesanta!winkingAi dat dovada de creativitate!love struckImi place blogul, am sa te vizitez mai des!hee hee