| alecsandrabubz09 a întrebat:

Hey, pentru baietii va plac mai mult fetele brunete sau cele blonde?
si motiv happy funda

Răspuns Câştigător
| ĂăăAlexandra a răspuns:

Brunetele. Niciodata nu mau atras femeile blonde. Unele roscate sunt frumoase, dar brunetele raman pe prima treapta. Pentru ca brunetele par mai frumoase, si nu mi se par asa de fitoase ca si blondele. tongue Funda?happy

4 răspunsuri:
| TheAce a răspuns:

Brunettes. Brunettes do it betterwinking. Always.

| Chriis a răspuns:

Din câte am observat, blondele sunt plăcute în special de cocalari.
Bunăciunile se uită după Brunete happy

| Daniel2332 a răspuns:

Brunete mai ales daca are ochii verzi happy motiv? pai de cele mai multe ori brunetele sunt destepte amuzante frumoase din cate am vazut pana acum happy
iar blondele pai ele nu sunt asa destepte [fara suparare daca esti blonda] nu credeam stereotipu dar in timp am inceput sal cred laughing

| Omerta47 a răspuns:

Chiar nu conteaza. Deoarece conteaza multe altele si parul nu e un criteriu pentru mine.