| IubesteEa a întrebat:

hey pentru cei care au raspuns la intrebarea anterioara de ce nu a zis nimic cand i-a spus fratele meu ca il mai iubesc? va rog sa raspundeti si la aceasta intrebare sa raspundeti si la cealalta dau multe funde si la restul vot!

2 răspunsuri:
| HolyPotato a răspuns:

Pai daca fratele tau nu stia asta atunci exista 2 posibilitati:
1Si-a dat seama
2Pur si simplu a vrut sa te necajeasca
Sau daca el stia asta exista iarasi 2 posibilitati:
1Vroia sa te supere (din nou)
2Credea ca e ma bine pentru tine ca el sa stie adevarul
Tu il cunosti mai bine pe fratele tau, iti vei da seama, daca nu intreaba-l

| IubesteEa explică:

Sweetcolor nu asta era intrebare de ce fostul nu a zis nimic?