| Ryuuzuka a întrebat:

Hey pentru cei care va uitati la "Intalnirea inimilor". Atunci cand Ridhima si Armaan au fost impuscati la Sanjeevani, Armaan a murit?crying. Fundita, si as mai vrea sa-mi povestiti putin partea aia.

Răspuns Câştigător
| Danyelusha a răspuns:

Buna!
In Sanjeevani, au intrat niste teroristi care i-au luat ostatici pe Armaan si Ridhima, in timp ce ei erau ostarici s-au logodit, iar cand au reusit sa iasa din aceea camera, cineva a vrut sa il impuste pe Armaan si s-a bagata Ridhima in fata glontului si glontul a intrat in spatele ei, si a cazut in brate la Armaan, care la randul lui a picat si s-a lovit cu capul de o masa de sticla. Poti revedea toate episoadele care au fost. Srii pe google ceva de genul "Intalnirea inimilor episodul...(ce episod vrei)" si poti vedea episoadele care au fost, iar pe youtube sunt filmulete cu ceea ce se va intampla.
Armaan nu a murit, in acest moment el este intr-un spital de boli psihice, dar in curand isi va revenii si va aparea in serial in eisodul 556. Ridhima o sa se casatoreasca cu Sid, dar nu pentru ca il iubeste ci pentru a salva onoarea familiei, dar in ultimul episod ea o sa ramana cu Armaan.
Sper ca ti-am fost de ajutorwinking

4 răspunsuri:
| riddhima a răspuns:

Arman nu a murit.Ridhima a fost impuscata de niste atacatori, a cazut pe Arman si el a cazut pe o masa.Mana lu Ridhima era plina de sange. Poti sa vezi mai multe da ca cauti pe youtube : Dont Say Alvida Sad Arman & Ridhima. Dupa ce au fost impuscati au venit noi rezidenti : Tammana, Sid, Naina si Yuvraj. Ridhima se casatoreste cu Sid da dupa se intoarce la Arman

| symona333 a răspuns:

Armaan nu a murit! ridhima a fost impuscata si ea a cazut peste armaan si el s-a lovit cu capul de o masa dar nici ridhima nu a murit si o sa bage rezidenti noi! funda?!?!♥♥♥