| Vampire_2063 a întrebat:

Hey, please raspunde-ti urgeent! Care este regizorul filmului "Vampire Diaries" [ Jurnalele Vampirolor ]?
Astept raspuns urgent, please, please, pleasepuppy dog eyes
Funda:*

Răspuns Câştigător
| κλάους a răspuns:

Sunt doi:

Marcos Siega
Guy Ferland

Pentru mai multe informatii iti recomand sa intri aici:

http://www.cinemarx.ro/......67698.html

6 răspunsuri:
| CossMii a răspuns:

Buna.
http://www.cinemarx.ro/......67698.html distributie
Sper ca te-am ajutat:>
Pa, pa.

| iiSceneXX a răspuns:

Regizor = Chan-wook Park (Old Boy)
co-scenarist=Seo-kyung Chung.

| Catenstein a răspuns:

Marcos Siega
fundita?big grin

| Vampire_2063 explică:

Multumesc alllove strucklove strucklove struck

| AngeLofDeaD a răspuns:

The Vampire Diaries este un serial supernatural/horror bazat pe cartile cu acelasi nume.
Povestea urmareste viata Elenei Gilbert (interpretata de Nina Dobrev) care se indragosteste de doi frati vampiri Stefan Salvatore (interpretat de Paul Wesley) si Damon Salvatore (interpretat de Ian Somerhalder).
Serialul urmareste si viata prietenilor Elenei si a celorlalti locuitori ai orasului.
Creatorii serialului sunt Kevin Williamson si Julie Plec, dar si scriitorul L. J. Smith.
primesc fundawinking?

| DanyXhell a răspuns:

Regizorul filmului ''The Vampire Diaries' este Marcos Siega. Sper ca am fost de folos. Fundita big grin