| Adry05 a întrebat:

Hey! pot vedea undeva pe TPU cum au fost votate raspunsurile mele?big grin adica daca au fost votate cu: folositor, nefelositor, stupid, intelingent etc. daca da unde?big grin ziceti-mi plz FUNDAlove struck

Răspuns Câştigător
| alessia5158 a răspuns:

Poti vedea modul in care ti-au fost votate raspunsurile dar NU vei putea stii care dintre utilizatorii TPU ti-au dat acel vot! Pentru a vedea modul cum au fost votate, respectiv ce calificativ au primit raspunsurile tale, da clik pe casuta "raspunsurile mele " din profilul tau si apoi, ia la rand fiecare intrebare la care ai raspuns. SPOR! --- caci, multa rabdare va trebui sa ai pentru a-ti satisface curiozitatea!

5 răspunsuri:
| Adry05 explică:

Sa va fie clar astia cu site-urile lor DE LA MINE NU VEDETI NICIUN VOT si. asa ca degaba bagati la minewinking ca primiti doar "nefolistor+stupid"

| Adry05 explică:

Am bagat deja la rapoarte de ma mir ca nu m-am "imprietenit" cu sefii site-uluilaughing

| doar.pt.voi. a răspuns:

Buna.
Din pacate nu poti vedea cine te-a votat, cum te-a votat.
Poti vedea doar cine ti-a dat fundita.

O seara placutahappy

| Nicoleta a răspuns:

Nu prea poti.
Ar trebui sa iei fiecare utilizator in parte care a raspuns la intrebarile la care ai raspuns si tu, sa intri pe profilull fiecaruia si sa vezi ce voturi au dat.
Eu am facut de cateva ori asa la cateva raspunsuri care ma interesau si am gasit care si cum m-au votat, dar nu iti recomand daca vrei sa vezi toate voturile.

| Nicoleta a răspuns:

Adry05
Tu le dai "nefolositor si stupid', eu le fac cadou de Mos Nicolae o raportarewinking