| UnaDinMultime a întrebat:

HEY!
povestiti-mi povestea vostra de dragoste adolescentina.Dau funda la cea mai mare poveste si cea mai interesanta! pup

Răspuns Câştigător
| Doarunaltutilizator a răspuns:

Ma,s-a intamplat acum 2 luni,m-am dus intr-o zi la farmacia din centru si in drum spre farmacie am vazut-o pe o banca,astepta o prietena de a ei si eu m-am dus sa ii vorbesc,deja uitasem pentru ce plecasem si m-am dus la ea, ea mi-a zis ca n-are iubit(ma bucuram in gandul meu).Am mai vorbit. dupa care mi-a dat facebookul ei si numarul de telefon si mi-am vazut apoi de treaba mea.
Seara m-am apucat sa o sun si am invitat-o sa iesim la KFC pe la pranz, ea a acceptat, e o genul ala de fata care vorbeste mult, cat timp.eram la masa vorbea in continuu, eu nu cred ca am scos atunci 4 fraze, mai mult vorbea ea, mi-a spus ca a avut. vreo alte 3 relatii, ca fostii ei erau doar niste cocalari prosti, apoi imi spunea despre premiile pe care.le-a castigat la olimpiade si altele, nu mai stiu tot ce a zis.
Apoi, am dus-o la mine acasa ca parintii erau la serviciu si se intorceau abia.peste 4 ore(atunci am avut prima partida de s_x)a fost ceva grozav, era clar ca si ea.ma place,chiar mult,.mi-a spus absoult toate secretele ei,ce a facut cand era ea. mica,am.zis ca e o fata mai vorbareata.
Si culmea, avem exact aceleasi placeri, acelasi gen de muzica preferat, aceleasi principii, aceeasi varsta(17),nu trece o zi in care sa nu ne sunam unul pe altul.
Ce poate fi mai tare.de.atat?

1 răspuns:
| Badboi a răspuns:

Asta e TPU, nu un grup de pe Facebook, aici se pun întrebări serioase nu ce re interesează pe tine, plus ca nime' nu te baga in seama