| JustMLol a întrebat:

Hey! Prietena mea ar dori sa isi mareasca sanii, dar nu stie cum. Ea nu doreste operatii estetice sau metode periculoase. Ne puteti ajuta va rog?

Răspuns Câştigător
| darrio2007 a răspuns:

Cea mai buna metoda.
Sursa :http://www.adelaida.ro/images/detailed/47/23205_lup104.jpg

3 răspunsuri:
| WaterDrop a răspuns:

Da, sa mearga la un psiholog care sa o faca sa inteleaga ca nu vrea asa ceva.

| Decicumzici a răspuns:

Vai de nu am citit asa "Hey! Prietena mea ar dori sa isi manance sanii," :rolling on the floor

| JustMLol explică:

Asta voiam: sa vad care are cel mai inteligent răspuns laughing