| AnKa1995 a întrebat:

Hey prieteni...
cand incep o conversatie pe mess si pun un emoticon, el se selecteaza si nu pot sa-l scriu pe tot, de exemplu daca vreau sa pun emoticonu care rade si scriu "happy" se selecteaza si nu pot sa pun paranteza cealalta...o rezolvare ceva daca stiti de ce se selecteaza va rog sa ma ajutati urgent....va pup :*

5 răspunsuri:
| ÐÿÅ a răspuns:

Si la mine la fel! Incearca sa ti le scrii intr-un folder, iar cand vrei sa scrii un emoticon il copiezi de acolo laughing

| PinkPanter a răspuns:

Pai asa se intampla la mine si mai puneam o '')'' si imi iesea emoticonul

| BybyBianca a răspuns:

SI la mine l fel continui emoticonul si iti va iesi 'laughing'