| anonim_4396 a întrebat:

Hey :-s cum pot sa scap de punctele negree? x_x
straight face
funda :*

4 răspunsuri:
| gabriella85 a răspuns:

Iubita incearca TINCTURA DE PROPOLIS(are un mare +pentru ca este produs naturist), se gaseste la plafar! da-ti pe fata cu ea si stai 15 minute,apoi spala-te bine pe fata ca sa inlaturi solutia, aplicao crema potrivita tipului tau de ten si gata, fa asta cand poti si iti aduci aminte.va da roade 100%, la mine a dat, nici nu ma asteptam!

| мιcнєℓℓє a răspuns:

Este Dove la magazin cu lapte(este o crema)sau de la oriflame o apa albastra si pui cu vata si tamponezi in locurile cu puncte sau nivea anti puncte negre! bafta cu punctele negre! funitza?puppy dog eyes

| XalexandraX a răspuns:

Poti sa-ti iei de la Plafar e pe la Bucur Obor sun creme sepciale si foarte bune. De acolo am si eu. Cauta pe internet adresa. Sau de la farmaci cu produse naturiste. Sper ca te-am ajutat

| amma_2887 a răspuns:

Hey aceeasi problema am avut-o si eu pana cand o matusa de amea mi-a facut cadou o lotiune care este in acelasi timp si demachiant iti spun sincer lotiunea asta face minuni si dupa ce am terminat mi-am comandat si eu deoarece este buna o poti comanda de la avon se numeste:care 3in1 cu aloe vera si este foarte ieftina
(6 lei) sper ca te va ajuta si pe tine:*