| SoraLy a întrebat:

Hey...winking Sa incepem big grin Cat timp am fost plecata in vacanta prietena mea cea mai buna si'a facut prieteni noi pe care ii cunosc. Dupa ce am revenit in peisaj era complet schimbata a devenit mult mai fitoasa, enervanta si problema este ca nu isi da seama. Ce as putea face sa isi revina? Imi pare foarte rau pentru ea pentru ca este o fata foarte detreaba...straight face

3 răspunsuri:
| TommyHilfiger a răspuns:

Poarta-te si tu la fel, astfel o sa vada cum e si o sa-si schimbe atitudinea.

| stweety10 a răspuns:

Tot ce poti face pentru ea e sa o trezesti la realitatea, sa ii spui ca s`a schimbat in rau si nu e deloc bine pentru ea, ca vrei sa fiti in continuare prietene, dar asa cum e ea nu se mai poate, mai tarziu o sa isi dea seama si o sa ii para rau. Probabil din cauza prietenilor ei noi e asa, se crede mai populara. Daca dupa ce ii spui toate astea nu se schimba, nu merita sa iti faci griji pentru ea, las`o sa isi dea singura seama, ca o sa vina mai tarziu ea sa te caute.

| Rihannax a răspuns:

Spune-i a s-a schimbat ca nu iti mai palce de lpc atitudinea ei poartate frumoa cu ce incerca sa o indepartezi de prieteni aceia fa-o sa pettreaca mai mult timp doar cu tine