| MishelleO a întrebat:

Hey salut, am nevoie de un sfat. Am un coleg cu care ma inteleg foarte bine, cu toate ca nu prea comunicam. Chiar si mamele noastrese inteleg foarte bine. Cam cu un an in urma el ma placea, dar eu nu atrageam atentia si ma faceam ca nu stiu nimic si nu inteleg. Acum mi-am dat seama ca deja eu il plac. El e timid cu mine si cateodata foarte serios. Nu stiu ce ar trebui sa fac. Adica as vrea sa-i spun poate simte si el la fel dar mi-e frica. Vreau un sfat.Am 15 ani :*

2 răspunsuri:
| tickey a răspuns:

Spune-i tu direct. Baietii in general, asteapta ca fata sa dea primul semn pentru a face pasul urmator. Nu ai nimic de pierdut daca ii spui. O zi buna.

| AshuraElric a răspuns:

Go for it. Daca nu-i spui ce simti, s-ar putea sa regreti mai tarziu.