| MikeMic a întrebat:

Hey salut TPU! Am o problema. De 1 saptamana toti colegii isi bat joc de mine si nici eu nu stiu de ce, adica nu le-am facut nimic.Totul a inceput cand i-am zis ceva "jignitor" unui coleg (la care au sarit toti baietii sa-l apere ca de ce ii zic asta si aia) langa asta imi mai raspund si ignorant si daca zic ceva gresit sau fac ceva gresit isi bat joc de mine. e foarte urat nu aveti cum sa stiti.Iar daca i-as zice dirigintelui asta mi-ar zice replici gen: "ce faci bebelusule ne zici la profesor" sau in cel mai rau caz e unu dintre ei si pe el il cunoaste aproape toata scoala si mi-e frica de asta deoarece nu vreau ca dupa aia sa le zica la toti sa isi bata joc de mine sau sa imi puna porecle. De asta nici nu mai ies in pauze sa ma joc deoarece ma simt foarte prost vazand ca toti rad de mine.sad Va rog dati-mi un raspuns serios nu vreau raspunsuri neserioase, multumesc anticipat. sad

Răspuns Câştigător
| dannys a răspuns:

Incearca sa intrebi pe cineva care este de fapt problema si incearca sa iti ceri scuze ca poate asa scapi de bajocora colegilor.vezi de unde a pornit totul si incearca sa "dregi" problema.mult succes

1 răspuns:
| TroubleInParadise a răspuns:

Spune-i daca are ceva de impartit cu tine daca are...rezolvati-o ca doi barbati.Stiu ca postarea e din 2015 dar na era interesanta de raspuns la.