| R3llu a întrebat:

Hey salut TPU! mi-o iesit niste cosuri pe frunte si cateva pe fata. nu stiu cum sa scap de ele. imi recomandati cv... msz! astept raspuns :*!

4 răspunsuri:
| madapostolache a răspuns:

Eritroacnol este foarte bun si nuc osta nici mult pana in 12 lei, il gasesti in farmacie.

| Betterfly a răspuns:

Daca persista mergi la un dermatolog. nimeni nu'ti poate recomanda un tratament bun si eficient decat un specialist

| Morder a răspuns:

Stiu eu o smecherie, iei spirt sanitar il pui pe un servetel si il tii in locul unde ai cosuriile da roade si eu am incercat.

| Macelarica a răspuns:

Sau astepti sa treci de perioada numita pubertate...