| FetitzaDulcetzica a întrebat:

Hey! Salut tpu...prietenul fuma, dar eu l-am convins sa nu mai fumeze, deoarece imi era mie rau de la mirosul cela si el s-a dezis de acest viciu am procedat corect?

Răspuns Câştigător
| LuciWv a răspuns:

Da ai facut bine, fumatul doar ii ardea bani si sanatatea.
Dar acum sa nu inceci sa schimbi si alt ceva la el ce nu-ti place tie, pe cei dragi trebuie sa-i accepti asa cum sunt.

| FetitzaDulcetzica explică (pentru LuciWv):

Da acum totul ma aranjeaza sil accept cum este, dar ma bucur ca absolut toti sunteti de acord cu mine si o parere foarte buna ca l-am lasat sa lese fumatul...plus la asta si el imi multumeste

3 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Da. Chiar ai facu un lucru extraordinar de bun.

| angemon500 a răspuns:

Da,ai procedat corect.E o parte buna pentru tine dar si pentru el ca nu se imbolnaveste din cauza tutunului.