| Mirena a întrebat:

Hey! Saptamana asta am banchet si inca nu m`am hotarat in privinta coafurii. M`am gandit sa imi fac doua codite stil os de peste. pentru o rochita destul de dragalasa. Este sus stramta si fara bretele si apoi este usor larguta. Credeti ca ma avantajeaza? Daca nu. ce altfel de coafura?
Vreau poze daca se poate, ca sa le pot duce la salon. P. S. nu vreau ceva sofisticat.ci cat mai simplu si tineresc happy

1 răspuns:
| irina41099 a răspuns:

Iti recomand parul cret pe spate.