| anonim_4396 a întrebat:

Hey. saptamana trecuta am fost la strand si akl mi se ia pielea ..nu numai k arata urat dar..pe spate piept si umeri e luata ce pot face sa se ia mai repede sau sa se faca ca inainte? stiu ca nu e bine ca am luat-o dar prietenii mei mi-au luat-o inaintelaughing si asa am continuat si eubig grin

1 răspuns:
| SiAtat_Marie_1993 a răspuns:

Ii s-a intamplat si tatatlui meu si ii s`a facut inapoi ca inainte doar trebuie` sa astpeti cateva zile si o sa se refaca happy