| elenutza27 a întrebat:

Hey ...Se apropie sf anului sclar si ma gandesc deja la ce premiu o sa iaulaughing. Am 2 intrebari:
1. Ce premiu iau daca am media finala, ma refer la cea dupa ambele semestre 9.95?
2. La ce premii se pun coronite?
Funda +vot big grin

Răspuns Câştigător
| ğözde a răspuns:

Aici, la mine. 9.91 e premiu 1. haide, draga fii optimista 5 sutimi, ce conteaza? Depinde de profesor / profesoara. dar eu nu cred ca o sa-ti dea premiul 2, esti prea buna cu 9.95.

7 răspunsuri:
| ğözde a răspuns:

Cu 9.95 cred ca iei premiu 1. hee hee

| elenutza27 explică (pentru ğözde):

As vrea eu, dar mai sunt 2 care au media 10 fix....si nu prea stiu cum se procedeaza cu premiile.Adica dupa ce se orienteaza. Daca se ia dupa cine are media mai mare, sau de la o anumita medie premesti un anumit premiu...habar nu am.

| ğözde a răspuns (pentru elenutza27):

Ce premiu ai luat pana la urma? :-s

| a răspuns (pentru elenutza27):

Hey in cazul in care spui ca ai 2 colegi cu media 10, ei vor fi pe locul 1 si tu pe 2. asa se dau premiile, si in legatura cu coronita nu stiu pentru ca la noi la scoala nu se dau, app pe ce clasa treci? sper ca te-am ajutat!

| elenutza27 explică (pentru ğözde):

Am luat 1, ca am avut media finala 10 fix. Nu s-a trecut o nota de la un test si din modivul asta mi-a iesit 10.

| ğözde a răspuns (pentru elenutza27):

Waiii bravo :X

| elenutza27 explică (pentru ğözde):

Ms:*

| ğözde a răspuns (pentru elenutza27):

Aici, la mine. 9.91 e premiu 1. haide, draga fii optimista 5 sutimi, ce conteaza? Depinde de profesor / profesoara. dar eu nu cred ca o sa-ti dea premiul 2, esti prea buna cu 9.95.