| anonim_4396 a întrebat:

Hey.Se apropie ziua mea.si nu stiu unde sa mi-a fac.la un restaurant zic eu ca e plictisitor.doar mananci si atat. iar acasa tinand cont ca o sa fie frig pentru ca e in decembrie o sa trebuiasca sa tin fetele si baietii ma rog in casa dar nu stiu ce sa fac cu ei. ce activitati adica. app implinesc 16 ani big grin

1 răspuns:
| Nam a răspuns:

Daca iti poti permite poti sa ii duci in Oxigen ( Un bar super din Sun Plaza. daca nu poti pur si simplu sa sarbatoresti acasa. bautura. muzica. = DISTRACTIE happy Funda? happy