| xFaith a întrebat:

Hey.
Situatia s-a cam inrautatit straight face vreau sa spun. ca de fiacare data cand fumez ma ia cu ameteala si ma ia o stare de voma ingozitoare mai nou am inceput sa tusesc, chiar cand rad la glumele prietenilor mei ma ia o tuse din aia seaca [ fumez de aproape 1 luna din motiv personal] Ok. imi puteti spune care este cauza?

2 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy asa a patit si fiul meu, care a luat tigara acum la 22 de ani, a tras tare sa nu cunva sa eu ia altu inaintewinking, si acum sufera, dar mai tare sufar eu ca mama, in final am fost cu el la medic si rezultatul este unul nu satisfacator, din cauza fumului ingerat, si fumat la repezeala si mult, a declansat o durere in dreptul inimi, nu poate sa faca efort, nu poate sa rada ca il inteapa si acum face tratament si multumesc domnului ca a lasat " otrava" care nu e nimic altceva tigara decat Otrava...lasa tigara pana n u e prea tarziu.straight face

| Piscotel_5053 a răspuns:

Incearca sa te lasi de fumat.ca sa scapi mananca saratele alune etc. fumatul nu prea iti face bine si de la fumat poti face asm.asa a patit un prieten a fumat si dupa vreo doua luni a aflat ca are asm. sper ca ti-am fost de folos. fuindita?