| PanaDeIdei a întrebat:

Hey happy. Spuneti-mi si mie jocuri pentru petreceri... cat mai multe. >mersiiibig grin

1 răspuns:
| ralukyta13 a răspuns:

Pai pentru inceput incercati sa jucati "sticluta" e cel mai vechi si mai popular joc la petreceri,jucati,va va'ti ascunse'lea (scuze nu stiu sigur daca asa se scrie da sper ca stii la ce ma refer) asa vor fi sanse sa va apropiati sa stati mai multi ascunsi intr'un loc ve'ti lega noi prietenii si cine stie ce o sa iasa pana la sfarsit chiar daca e un joc copilaresc da mereu rezultat, iar la sfarsit ca sa va mai desmorti'ti face'ti un joc mic de karaoke cantati cantece simple cum ar fi colindele, imnul etc (asa vei fi sigur ca le vor stii toti)
nu mai e nevoie sa spun ca va puteti juca, cari sau adevar sau provocare...bafta in gasirea jocului ideal. sper ca sfaturile mele sa iti fie de folos happy