| PanaDeIdei a întrebat:

Hey happy. Spuneti-mi si mie jocuri pentru petreceri... cat mai multe. >mersiiibig grin

Răspuns Câştigător
| Eveeee a răspuns:

Adev sau provocare, sticluta, scaunele muzicaale, carti, karaoke, baba oarba, jocul ala cand trebuie sa scoti un mar cu mainile legate la spate si cu gura dintr- o galeata happy, piniata, este un joc asa mai fain trebuie sa legati pe unu la ochi si unul sa fie "mumia" mumia trebuie sa stea culcata pe pat asa si unul trebuie sa il duka pe ala legat la mumie cel legat trebuie sa pipaiasca doar cu un deget pe mumie unul este ghidul lui {acelui legat} si trebuie sa puna degetu pe mana, picior burta apoi neaparat pe ochi care is inchisi mumiei si apoi sa punetzi intr-o farfurie o rosie si imd ceo pus mana pe ochii mumiei sa puna degetul pe rosie [sa creada ca sia bagat mana in ochii mumiei sau ceva. laughing] incearca o sa va distrati tongue bft :*:* funDa?

1 răspuns:
| DeliaDaniela a răspuns:

Http://cristinasblog.wordpress.com/......petreceri/

depinde de contextul petrecerii... daca e la un prieten acasa puteti juca "sticluta, scaunele muzicale...

Sper ca ti-am fost de ajutor;)