| micaella a întrebat:

Hey stie cineva ce se va intampla in sezonul 4 din The Vampire Diaries? vreau sa stiu daca Elena o sa fie cu Damon puppy dog eyes

dau fundita puppy dog eyes

2 răspunsuri:
| MetalD a răspuns:

Inca nu se stie conform carti Elena trebuia sa moara la sfarsitul acestui sezon si sa fie deja vampir.

| BiEnCuTsA_1244 a răspuns:

Pai o sa sew intample la fel ca in carti... elena va deveni vampir, stefan va fi capturat de fortele raului iar elena va fi nevoita sa plece in cautarea lui impreuna cu damon, bonnie, matt si carolinewinking