| sssss a întrebat:

Hey! Stie cineva de unde pot descarca sau viziona Lemonade Mouth? Nu conteaza daca are subtitrare sau nu.
Multumesc!

Răspuns Câştigător
| AnnaS98 a răspuns:

Http://www.byterology.com/2011/04/05/watch-lemonade-mouth-online/ aici gasesti tot filmul;) e mai buna imaginea. funda?

2 răspunsuri:
| AnnaS98 a răspuns:

Http://www.youtube.com/......p?/results vezi ca sunt mai multe parti. cauta-le;)). funda?

| CoStYn33L a răspuns:

Il poti viziona aici http://www.desenele-noastre.ro/lemonade-mouth-2011/ este dublat in romana.