| PanaDeIdei a întrebat:

Hey! Stiu ca intrebarea asta a fost tot pusa pe TPU... dar nu am vazut niste raspunsuri prea concrete. Cum pot sa fac un baiat sa ma placa? As vrea si parerile voastre.imi place sa incerc lucruri noi. As vrea sa imi spuneti cum ati reusit voi sa faceti sa se indragosteasca cineva de voi, pe mess ce as putea vorbii cu baiatul de care imi place si cum as putea sa vorbesc cu el daca intra pe mess pe invisible, dar el nu ma baga in seama. (invisible to all, nu doar la mine). Aaa, si as vrea raspunsuri cat mai concrete si povestioare dragute. daca nu aveti chef sa raspundeti sau vreti sa dati un raspuns la misto mai bine nu o mai faceti, ca sa nu starniti suparari si sa ne simtim toti bine. :* multumesc

Răspuns Câştigător
| Ana_9007 a răspuns:

Deci primul lucru pe care trebuie sa-l faci este sa te interesezi de pasiunile lui: cs., football, fotografia, actoria, ce filme ii plac, fel si fel de jocuri care ii plac lui sau mai stiu eu celaughing. apoi intra in discutie cu el in legatura despre nu stiu ce joc sau nu stiu ce film care ii place lui.ca de exemplu: "Auzi, tu te uiti la filmul "x" ( ce film ii place lui) si logic ca el o sa zica "da" si atunci il intrebi pe ce site se uita si merge bine.sau pe ce server joaca cs sau altelechatterbox. apoi intratii in discutie despre asta si tot asa.si el va i surprins ca aveti interese si pasiuni cmune, apoi va dati cateva intalniri unde tu va trebui sa iti pastrezi calmul si sa nu dai impresia ca-l placi foarte mult, si sa destinzi unpic atmosfera cu micii glume etc :p.o sate placa, iti garantez cu siguranta daca faci asceste lucruri! :*

2 răspunsuri:
| pumi a răspuns:

Pai fi naturala,daca nu te place asta e, ii plina lumea de baieti, intre pe ascuns.ro sa vezi dacai pe invisibil. FUNDAAA>?

| wPapy a răspuns:

Fi tu insati! Bafta.