| Aleeeeeeee a întrebat:

Hey (:!

Stiu ca pare o intrebare banala dar nu mai stiu ce sa vorbesc cu prietenul meu la telefon [hee hee ] deja pe mess am epuizat toate subiectele laughing.

Dau fundita [ love struck ]

Fara bateaie de joc, va rog!

2 răspunsuri:
| DragonFLoW a răspuns:

Dupa ce 2 parteneri se plictisesc unul de altu' si chiar nu mai au ce vb, sau nu sunt capabili sa gaseasca subiecte de discutie, daca sunt la o varsta destul de "mare" isi vor incepe viata sexuala ( si daca si de asta se plictisesc se despart ).
In primul rand ca sa discuti pe baza unui subiect, trebuie sa detii informatii despre acel subiect, poate tu vei vrea sa discuti despre: istoria romanilor inainte de 1800... dar daca habar nu ai ce sa zici si el la fel, n-ai cei face. Acum poate o sa zici ca astfel de subiecte sunt plictisitoare, or fi pentru multi dintre noi, dar daca si u si el sunteti interesati de un anumit lucru, aveti multe de vorbit. Incearca sa intri mai mult in viata prietenului tau, si lasa-l si pe el sa-ti invadeze viata personala, va ve-ti descoperii mai mult si veti avea despre ce vorbi... Ve-ti vorbi despre voi.

| Criss18_9479 a răspuns:

Castigi bani simplu si intr-un timp cat mai scurt
Mereu ai vrut sa castigi bani din confortul casei fara prea multa munca? Iata un mod simplu de a castiga bani.Pentru cateva ore pe zi poti castiga 75-100$/zi.Nu e o inselatorie, nu trebuie sa sponsorizezi ci doar sa ai perseverenta.Trimite un email la criss.inna18@gmail.com cu titlul LOC DE MUNCA si vei primi restul detaliilor.Merita sa incerci, pana la urma nu ai nimic de pierdut! Mult succes!