| Andaa22 a întrebat:

Hey!stiu ca pun o intrebare cam prosteasca ...dar vreau sa va intreb pe cei din zodia RAC cum a fost primul vostru sarut,
in special la fete.majoritatea racilor sunt timizi si nu stiu sa faca primul pas.voua vi s`a intamplat sa aveti aproape 15 ani si sa nu `ti fi facut un gagic din cauza ca nu stii sa saruti?thinking vreau raspunsuri serioase! multuumesc:*

Răspuns Câştigător
| ananyyo a răspuns:

Deci,primul sarut,hmmm,long time ago,dar,da nu a fost din initiativa proprie si nu va mai faceti atatea pb cu sarutul ca nu-i asa complicat,credeti-ma ca stiu ce vb! spor la exersat,nimeni nu s-a nascut invatat, prima data e mai greu, dar o sa-ti placa si pe urma...o sa devii experta! bafta si app:nu e o tragedie ca n-ai avut prieten pana la 15 ani, ai tot timpul din lume laughing

2 răspunsuri:
| dezireh a răspuns:

Aa.eu am aproape 15 ani.si nu am fost cu nimeni pana acum.si eu sunt RAC laughing si cred ca si asta e cauza.racii asa cum spuneai si tu sunt timizi.si eu sincer habar nu am sa ma descurc intr.o relatie...laughingdar vei vedea totul trebuie sa faci atunci cand simti ca e momentullaughing si nu cred ca atunci cand esti cu cineva e asa de important sa stii sa saruti.adica poate aste.dar cu siguranta va avea rabdare cu tine.si totul va fi ok.vei vedea

| Andaa22 explică (pentru dezireh):

Asta e problema. pentru ca sincer care fata nu se simte prost cand nu stiee sa sarute? si sa mai ai si un gagik dalaa care a stat cu nu stiu ktee.mie mi se pare aiureaI don't want to see