| DenDy a întrebat:

Hey ..sunt Andra si am o intrebare.deci cand am venit in clasa a 5-a nimeni nu vorbea cu mine si nu eram fitoasa, doar ca nu invatam prea bine.iar in clasa a 6-a am inceput sa devin mai fitoasa si invat la fel.nu prea bine, dar toata lumea ma barfreste si nu ma place ca o prietena ...mai este o fata Andreea si vai Doamne ca are iPhone etc. si are niste fite de ii iese prin ochi... Dece oare se comporta asa cu mine?

2 răspunsuri:
| EAlice a răspuns:

Poi, tu trebuie sa lasi de o parte toate fitele! Majoritatea persoanelor nu le plac fitosii/ fitoasele. Ca sa iti faci prieteni, fi de treaba, si nu cu fite. Incearca sa fi sociabila, politicoasa, amuzanta, fara sa intreci masura cu ceva. big grin

| ƜнιтɛƆнσcσℓαтɛ a răspuns:

Pentru ca tu esti noua acolo. asa va fi Mereu. Ei probabil se cunosc din cls 1.
Asa mi s-a intamplat si miewinking