| Sunshine_9509 a întrebat:

Hey.Sunt noua pe accest site.
Ce culoare credeti ca va defineste?
Va dau funda aia happy la raspuns

Răspuns Câştigător
| Sonia a răspuns:

Salut! Bine ai venithee hee.
Eu cred ca ma defeniste rosulaughing. Chiar am facut un joc cu amicii mei si i-am pus sa ma descrie printr-o floare si printr-o culoare si toti mi-au zis rosulaughing
Fiinca(sa nu va ganditi la prostii):
Rosu este o culoare puternica-cum sunt si eu,culoare dragostei-eu fiind o fire foarte romantica,oculoare care iese tot timpul in evidenta-cam asa si eulaughing nu pot sta locului niciodata,in rosu(dar nu stiu de ce) imi sta cel mai bine imbracata, cand am pe langa mine aceasta culoare ma simt foarte energica(dar nu stiu de ce),de mica mi-a placut sa am lucuri rosii(asta mi-au zis-o paritii daca era sa pun mana pe ceva la magazin sigur era rosulaughing), eu am ochii verzi si verde cu rosu merge foarte bine, chiar si acum sunt imbracata intr-un trening rosulaughing.[bine sa nu credeti ca am numai lucruri rosii am f multe accesorii rosiilaughing], bratara mea talisman este rosie.si etc
Deci in concluzie -rosulaughing)

4 răspunsuri:
| Sonia a răspuns:

Cu placere! Chiar mi-a placut intrebarea talaughing:X.

| MikeAlexis a răspuns:

Gri

| Sunshine_9509 explică:

Multumesc Sonia pentru raspuns

| HECTOR_9502 a răspuns:

Bine ai venit.eu cred ca pe mine ma defineste culoarea verde si negru(am 2 culori) si am o gramada de haine cu aceste culori laughing. funda?