| emoista a întrebat:

Hey!
sunt noua pe TPU si vreau sa ma jutati cum pot sa dau funda
cel care ma ajuta ii promit o fundita laughinglaughinglaughinglaughinglaughinglaughinglaughing

Răspuns Câştigător
| Anonim_5904 a răspuns:

In dreaptaa ai o funda care este gri si dai click pe ea. Asa dai funda.
Apropo scrie pe ea,, declara raspuns castigator ''.
Fundaa?big grin

7 răspunsuri:
| Landied a răspuns:

Bine ai venit pe TPUhappy
Langa fiecare raspuns primit ai o fundita gri, si raspunsul care il consideri tu folositor dai click pe acea fundita si o sa te intrebe daca esti sigura ca vrei sa dai fundita acelui utilizator si dai da.Si nu uita, poti da fundita numai la intrebarile talebig grin

| Mariaa20 a răspuns:

Cand pui o intrebare si o persoana iti raspunde la intrebarea ta in partea dreapta este o fundita grii.si daca apesi pe ea inseamna ca ai dat funda la acea persoana si se face portocalie
incearca pe minelaughing:*.

| forever4you a răspuns:

Bun venitkiss

Poi daca ve'i observa si la raspunsul meu voi avea jos o funda unde va scrie alegi acest raspuns castigator sa'u ceva de genul asta ea este gri si daca duci cliku' pe ea se face aurie dai clik pe funda corespunzatoare raspunsului pe care tu il consideri castigator si asa o da'iwinking

P. S.:O sa-ti placa pe TPUhappy

| lovefan a răspuns:

Buna! Pai, la fiecare raspuns primit se gaseste o fundita portocalie in dreapta. Daca indici spre ea, iti va aparea,, declara raspunsul castigator''. Daca te-ai hotarat, dai click pe ea si te intreaba,, esti sigur ca vrei sa declari raspunsul castigator?'' Tu spui ok, si cam atat. Mai ai de asemenea la dispozitie si niste voturi, de exemplu folositor, inteligent, s. a. m. d. Daca un anumit raspuns ti se pare folositor, dai click in cercul deasupra votului si ai rezolvat. Bafta! Sper ca te-am ajutat!

| Catta a răspuns:

Funda se da raspunsului care te-a ajutat cel mai mult. Cand iti vizualizezi intrebarea, dupa cateva ore, o sa-ti apara "alege un raspuns castigator", iar in partea dreapta al fiecarui raspuns iti va aparea o funda. Tu trebuie sa apesi pe funda de la raspunsul care te-a ajutat cel mai mult.

| anonima000000 a răspuns:

Dai click pe vazut happy

| anonima000000 a răspuns:

Sc am gresit acolo e vot dai pe funda aia mai transparenta din dreapta
laughing