| Baiatultrist1 a întrebat:

Hey,sunt prieten cu o fata de ceva timp și încep sa am sentimente fata de ea si nu știu dacă e reciproc, ma înțeleg foarte bine cu ea glumim avem încredere unul în celalalt ne înțelegem unul pe celalalt, dar deocamdată simt ca ea vorbește cu mine doar ca prieteni, câteodată îmi da semne ca ma place de exemplu am fost la un grătar cu prieteni și a venit și ea, am vrut sa facem niște poze și ea s-a pus în brate la mine și a spus sa facem o poza asa și după mi-a spus sa o pun la story pe Instagram de obicei prieteni nu se pun în brate unul la celalalt și pe lângă asta mai sunt și anumite atingeri, va rog ajutați-mă cu un sfat

6 răspunsuri:
| aditimus a răspuns:

Pai ce mai astepti cere-i prietenia, inel, altar, copii

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Și ce vrei, să te ceară ea în căsătorie? Fii bărbat!

| CodrutElian1990 a răspuns:

Sunteti amandoi inca nesiguri de sentimentele celuilalt fata de voi. Continuati cu prietenia, accentuand unele gesturi, chiar atingeri nevinovate. Si cu aprecieri.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate să fie schimbătoare şi nesigură pe sentimentele ei şi poate într-adevăr să te placă şi să-ţi arate subtil asta, poate neavând curajul să-ţi zică direct.

| Tetetetetetetetetetetteteteretetwrwrw a răspuns:

Sigur te place dar atunci când vorbește cu tine doar ca prieteni nu vrea să își dea seama că îi place de tine și îți dă semne mai subtile

| unicornsuuu a răspuns:

Deci eu zic sa i spui prin mesaje ca o placi adica ea sigur te place pe tine