| Elial a întrebat:

Hey. Sunt tare nemultumita de mine si de inaltimea mea... Ma simt foarte inalta pe langa restul oamenilor pe langa care trec pe strada...Am 1.75, 14 ani aproape si sunt fata sad. Am crescut rapid si nu am ce sa fac..As mai scadea daca as mai putea, dar nu se poate ) Voi cat aveti, fetelor? sad

11 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bunpă.
Sunt mai scundă decât tine cu 2 cm.
Acceptă-te așa cum ești.
Pa, pa.

| Raiden a răspuns (pentru Legiuitoarea):

Compara varsta... laughing

| Legiuitoarea a răspuns (pentru Raiden):

Bună.
Mai pardon, de la vârsta de 13 ani am această înălțime. Eram cea mai înaltă fată din școală.
Pa, pa.

| Raiden a răspuns (pentru Legiuitoarea):

A, ok.

NOname
| NOname a răspuns:

Ai o înălţime perfectă pentru o fată, care îţi va oferi mult mai multe posibilităţi în viaţă (oricând ai putea să devii model, de exemplu). Iar dacă te-ai apropia de 1, 80, ar fi şi mai bine. Deci...relax!

Simte-te bine şi fii mândră de tine! Înălţimea e un avantaj.

| Liviu a răspuns:

Stai stai stai, tu la 1, 75 te crezi inalta? eu am 1, 85 aproape, ce sa mai zic? am vazut oameni la 2 metri si 130 de kg( cand mi-am bagat gaze a venit unu de putea sa puna tavanu fals din picioare)

| Elial explică (pentru Liviu):

Tu esti baiat. straight face

| Liviu a răspuns (pentru Elial):

Si care e problema? eu ca barbat, nu ma uit dupa fete de 1, 60 sau 1, 65 eu vreau ceva inalt peste 1, 75, as arata oribil langa una mica, sau ea langa mine. si tu la fel ai arata langa unu de 1, 60 sau 1, 65, deci stai tu linistitalaughing

| CryssCrySta a răspuns:

Eu 1.70 si tot 14 ani, dar nu iti fa griji uni oameni cresc mai mult in prima parte de viata, iar alti spre final happy.
Oricum nu ar trebui sa te jeneze inaltime ta... multe fete ar dori sa fie in locul tau!

| darius15 a răspuns:

Asa e happy fi mandra laughing multi baieti se uita dupa picioare lungiwinking

| tpu709 a răspuns:

Eu am 1.73 si 13 ani si imi place cum sunt
si nu sunt nevoita sa port mereu tocuriwinking
as vrea sa fiu si mai inalta dar nu cred ca o sa se mai intample happy