| anonim_4396 a întrebat:

Hey T. p. U

La ce face referire cuvintele"pitipoanca" sh "cocalar"?

Răspuns Câştigător
| amanda33 a răspuns:

Cocalar : genul acela de baiat care poarta tricou mulat ( roz sau negru cu inscriptii gen DE PUTA MADRE) cu "freaza" perfecta, care asculta maneaua tare la mobil ( pentru ca nu are hand free), care isi face poze pe ntru hi5 la bustul gol cu ochelarii de soare pe ochi chiar daca in casa e bezna ( eventual are si niste euro in mana sa vada lumea cat de smecher e el)

Pitipoanca - fetita tanara, cu dubii daca mai e virgina sau nu, cu Roz lucios pe buze, fana culorii roz, mereu la moda, cu blugi cu talie joasa de ies suncile pe din afara

Ca sa te ajute ti-am trimis si niste imagini:
http://cocalari.com/wp-content/uploads/2010/07/evolutie1.jpg

si
http://cocalari.com/wp-content/uploads/2010/11/tatoasa.jpg

3 răspunsuri:
| GuessWho a răspuns:

Pai cand spui ce exemplu "ce poza de cocalar". e genul de poza unde e in casa cu ochelari de soare, si daca mai e si in pielea goala, e clar!
Pitipoanca, fetele alea, care se imbraca sclipitor, tipator, care se machiaza cu un roz foarte aiurea.si nah pitipoancelaughing

| AiEnmaa a răspuns:

,, Pitipoanca" se refera la acel cuvant,, tanara usuratica". Cu,, cocalar se refera" la,, smecheras de cartier". FUNDITA?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Vezi ca este sefa lor inregistrata pe acest site, pitipoanca sefa, intreab-o pe dinsa