| anonim_4396 a întrebat:

Hey toata lumea!
O sa incep cu adevarul, dar sa ma scuzati o sa scriu fara literele romane fiindca nu imi merge bine laptopu' in fine, sint o plingacioasa, invat numai pe note de 9 si 10 si am inceput sa fiu oarecum incapatinata si asa imi place mai mult doar ca colegele si prietenele de la scoala ma birfesc si nu vor sa vorbeasca cu mine si spun ca sunt o rasfatata si nu e adevarat nu ma imbrac de milioane si nu sunt bogata, ma intelegeti voi, vreau sa imi transform caracterul. Vreau sa fiu mai dura sa nu mai pling de la tot fiindca caracterul meu este exact ca al Laylei Hamilton daca o cunoasteti cind era mica era o plingacioasa iar apoi nu a mai plins deloc. App sa nu uit si mereu de exemplu vad o persoana ce o urasc si o injur in mintea mea iar apoi mi se face jale de acea persoana si parca imi vine sa pling imi e si jale sa arunc un pix sa nu ma credeti nebuna sad La psiholog nu ma duc fiindca o sa vin psihopata de la psihologu' nostrubig grin asa ca HELP ME HELP ME PLEASE! e un semnal de S.O.Ssad scuzati categoria sadOhh am uitat si nici unui baiat nu-i place de mine, adica doar celor de 4 ani ce e cu mine crying(?

Răspuns Câştigător
| AdyAdeluş a răspuns:

Fiecare pesoana are felul ei.Am si eu la scoala un baiat de genul asta, mie mi se pare draguta partea asta a omului dar incearca se te gandesti doar la tine si la nimeni altcineva.In mintea ta sa fii doar tu si daca auzi ca te barfeste cineva te bagi si tu si le spui ca nu toata lumea e perfecta. Sper ca te-am ajutat! Daca vrei sa mai vb doar trimite-mi un mesaj si eu o sa iti dau id-ul meu.