| anonim_4396 a întrebat:

Hey! Tocmai am terminat clasa a8a si vreau sa ma duc in liceul Ion Luca Caragiale din Bucuresti, vreau sa stiu daca la bilingv germana filologie te ia de la 0( incepatori)? Se face franceza sau engleza? Si daca se poate sa imi spuneti cum este la acest profil.
Va multumesc!

1 răspuns:
| Floreenofficial a răspuns:

Www.admitere.edu.ro/2009/
uita-te ca scrie acolo limba.
daca se facea germana si in 5-8 la liceul ala cred ca se incepe direct cu a 9-a se presupune ca ai deja 4 ani de germana.ar fi naspa daca e asa!:(