| LovxeAngel a întrebat:

Hey tot eu big grin
Sambata asta ma duc la o nunta si nu am nici o idee cum sa ma fac la par.
parul meu e scurt in fata( cam 9 cm) si cret iar cel din spate e lung(depaseste 25 cm) si e drept de parca as avea extensii big grin

Vreo idee plz urgent dau funda big grin

1 răspuns:
| dreamgirl16 a răspuns:

Spala`l bine bine de tot! Dupa sterge`l cu prosopu[fara uscator!] da`l cu spuma sau cu ceva crema,ulei! Fa`l cu placa,intins sau carliontsat,tot parul! Sau puneti bigudiuri elastice! Nu e chiar asa de greu,dar nu folosi uscator de par sau fixativ! Poti de altfel sa il intinzi pic in fata[cel scurt parca,nu?] si pe celalalt lung sa il impletesti coada spic, va arata de milioane!big grinsi daca iti mai pui niste agrafe frumusele si cercei de efect vei arata minunat!:*Succes baby, pusy:*