| anonima01 a întrebat:

Hey, TPU. Aceasta intrebare este adresata mai mult pentru persoanele care locuiesc in Iasi. Stie cineva daca este vreun cerc de teatru in Iasi? Adica un cerc in care poate sa se inscrie toata lumea, unul pentru amatori. Daca da cum as putea sa ma inscriu.

P.S.: Multumesc anticipat.

3 răspunsuri:
| maria6 a răspuns:

Ar trebui sa fie la Palatul Copiilor
http://www.palatulcopiiloriasi.ro/contact.html

| anonima01 explică (pentru maria6):

Ar trebuii si cred a este, insa eu am 15 ani si nu cred ca mai am ce cauta acolo. Multumesc oricum.

| maria6 a răspuns (pentru anonima01):

Acolo pot merge elevi pana la terminarea liceului (18-19 ani).