| Anda20Andrutza a întrebat:

Acum cateva zile am fost la biblioteca si m-am intalnit cu o fetita ( * era micuta si nu avea ce face ). Si vine si ma intreaba :

-,,Cate kilograme ai? ```

-,, 43 kilograme happy. Tu?``

-,,Asta vroiam sa te intreb. Cate kilograme ar trebui sa am eu? ``

-,,Nu stiu, cati ani ai? Si ce inaltime ai? ``

[...]

-,, Pare ca nu sti chiar acum. Lasa... maine ne intalnim tot la ora asta, tot aici si imi vei spune atunci happy ``

A plecat apoi. Deci, cate kilograme ar trebui sa aiba o fata de / cu :

Inaltime : 1.52 ( * asa a zis ca are 1.52, dar nu sunt sigura )

Ani : 11 ani ( * dar nu prea parea, parea mai mare... era cam grasuta )

Sex : Feminin

Deci?! Ajutati-ma pentru ca nu vreau sa o dezamagesc happy

Ms mult :*

Răspuns Câştigător
| CatelusiiSarPeSaltele a răspuns:

42 kg big grin (Se face de ex: 1.52-10=1.42 si se taie"1. " si voila iese 42) big grin Sper ca te-am ajutat

3 răspunsuri:
| SimonaNicoletaღ a răspuns:

1,53 trebuie sa aiba 43. cu -10kg decat inaltimea.
*-*

| SimonaNicoletaღ a răspuns:

Scuze 1,52 deci 42 kg :d
*-*

| Bianca1864 a răspuns:

Buna.intre 30 si 40 kg.nu prea conteaza varsta aici, ci inaltimea. daca ai zis ca e mai grasuta, s-ar putea sa aiba 40.