| raza99 a întrebat:

ajuta-ma, Anul asta am intrat la scoala muzicala sa studiez pianul la inceput imi placea, iar de jumate de an nici nu vreau sa mai aud,mama m-a convins sa merg macar pina la sfirsit de an, nu-mi place solfegiu si de aceea vreau sa las...multi imi spun ca pianul imi va fi de folos, dar mie nu-mi place...ce sa fac?dau

Răspuns Câştigător
| DianaBia a răspuns:

Pai daca nu-ti mai place pianul, renunta...Fa intodeauna numai ce-ti place (daca poti) happy