| claudiaclau a întrebat:

ajutati-ma va rog si pe mine cu un discurs de sfarsit de clasa 8 pe care trebuie sa il dam dirigintei. pls si sa nu fie 2 randuri!

Dau funda la cel mai bun discurs!

Răspuns Câştigător
| Alessya_3226 a răspuns:

Buna iubita! te pot ajuta eu! Draga doamna diriginta,dumneavoastra sunteti persoana care ne-ati indrumat in acesti minunati ani in care am incercat sa dam tot ce este cel mai bun din noi! Va multumim pentru rabdarea,indulgenta si amabilitatea dumneavoastra! Nu vom uita niciodata ca ne-ati fost alaturi! Sincere multumiri si calde imbratisari. Cu drag,eleva dumneavoastra, Claudia x. Sper sa-ti place si sa iei ceva, ceva:.h