| AnAndrey1994 a întrebat:

ajutati-ma va rog! Vreau ceva statusuri pentru prietena mea! Ieri ne-am despartit si vreau statusuri prin care sa regrete tot raul pe care la facut pentru mine si sa o doara si ca nu a putut pretui persoana de langa ea cand nimeni nu o intelegea si altu o lua de mult la suturi nu k eu ca am indurat si am tacutsi n u suport deloc pe cineva care m-a folosit sau nu ma pretuit! Ms! Si daca sunt sfaturi din partea voastra ca ce as putea face sa ajung la planul dorit va ascult!

Răspuns Câştigător
| XxXxXmarianXxXxX a răspuns:

In viata trebuie' sa fii sigur pe tine.Sa nu ai incredere in nimeni.Ca si cei mai buni prieteni ar putea sa te dezamageasca.Gandeste`te si fii sigur pe puterile tale nu pe a altOra!

Ea e langa mine cand prOblemele sunt multe.Si tot ea e singura care are rabdare sa ma asculte.Te iubesc si Punct

Pentru Un Moment.Am Crezut Ca Ma Vei Distruge ~ Dar Uite`ma Acum Sunt Tare Si Chiar Foarte dulce

Mi-ai murdarit zambetul dar prietenii l-au facut mai stralucitOr ca inaint

Te doare cand vezi ca nu.mi paSa.Si iti zic, a fost O simpla intamplare.Lasa

Nu e nevoie sa ma placa tOata lumea.la fel cum nici eu nu.i plac pe toti.

Cea mai grea lOvitura in sufletul meu, este sa ma simt in plus acolO unde altadata eram totul.

Apare O intrebare.Pe cine O sa dOara mai tare? Pe tine ca iti vei aminti de mine in fiecare zi? Sau pe mine cand stiu ca nu mai vii?

Am invatat ca Oricat mi.ar pasa mie altOra s.ar putea sa nu le pese.

Ti.a placut viatSa.Ti.ai facut viata, dar ai pierdut persOana care te iubea.In schimb ai castigat multe Tarfe

Cu lacrimile frante.Cu sufletul pierdut.Privirea.n pamant.Un singur cuvant.Nu.mi spune nimic, este mai bine asa.As vrea sa te cred, dar azi nu mai cred in tine.Nu mai cred in nOi

Ma vei gasi intr.un album de mult uitat, ma vei privi si vei sopti.'A fost odata'.

`. Esti gelOasa fiindca esti doar O prOasta.pentru ca acolO unde altadata erai totul acum esti in plus.

`☺`Da¢ă ai ηevσie de мiηe`. ηu`s ai¢i`! Cheaм`σ pe zdяeaη†za †a``♥Că pσa†e ea` aяe ηeviσe de peяsσaηa †a `→` se îиtøa®ce autøмat!`

1 răspuns:
| EmyEmyy a răspuns:

Uite :
ai aici mai multe pagini : http://www.statusbun.com/? cat=2&page=1

Bafta!