| dani97 a întrebat:

ajutor. am bagat un videoclip cu mine care era super pe facebook, iar dupa 1 ora l-au sters cei de la facebook, adica ziceau ca am incalcat drepturile. ce pot face pentru a-l recupera? mersi. il vreau neaparat. si nici nu mai ma lasa sa bag al video, ai draq. funda

1 răspuns:
| iasmin223 a răspuns:

Nu ai cum sa-l recuperezi odata ce ti-au specificat ca ai incalcat drepturile...probabil ai folosit o melodie sau un program ceva care nu e autorizat sa fie distribuit pentru public si tu ai pur si simplu mainile legate in privinta aceasta..imi pare rau ca trebuie sa iti dau o veste asa rea.