| anonim_4396 a întrebat:

am 1, 56 si 56 de kg as vrea sa slabesc imi puteti da niste orare cu ce, cand si cat sa mananc mersi:*

Răspuns Câştigător
| Smillee a răspuns:

Salut eu folosesc acest orar dimineata ceai-cafea cu 2-3 biscuiti.La prinz si la cina deacum ce ti-a facut mama maninci in cantitate putina consumi cit mai multe fructe si legume si principalu mergi zilnic 1-2 km si-ti garantez ca vei slabi

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună!
Mergi pe o alimentaţie sîracă caloric şi multă mişcare zilnic.
Te pup!