| Someone1333 a întrebat:

Am 13 ani si imi place foarte mult de un baiat de 18 si lui ii place de mine, dar nu suntem impreuna. El spune ca vrea sa fim impreuna, dar sa ne culcam impreuna, ceea ce eu nu vreau sau pot... Sunt mult prea mica si nu vreau sa fac asta acum. Eu stiu ca, desi el vrea asta, are un suflet bun si a spus ca isi doreste ca prima fata cu care vrea sa faca pasul asta este una speciala si pura pentru el, deci el asa ma vede, dar cum ar trebui sa-i spun ca nu sunt pregatita daca el vrea sa fim impreuna si sa si facem dragoste, altfel nu?

2 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Lasa-l in pace. Vrea doar sex. Cred ca are si inclinatii ciudate de vrea sa o faca cu o minora. Mai mult: poti ramane gravida si il mai si bagi la puscarie.

| TheSoldier a răspuns:

Tot ce spune el e vrajeala. Vrea doar sex. E bine ca tu nu ai cedat tentatiei. Sa nu faci greseala asta.