| anonim_4396 a întrebat:

am cunoscut un baiat intr-un club unde ma duceam des cu sora mea si o prietena, la inceput nu-l opservam, cu toate ca era dj citiodata, apoi sora mi-a spus ca el ma urmareshte mereu cu prievirea, si de atunci am inceput sa-l opserv si eu.si mi-a placut, intr-o seara m-a invitat la un dans am dansat si de fiacare data cind ma duc acolo mereu ma invita sa dansez cu el ma urmareshte iar daca nu ma duc o intreaba pe sora mea de mine...vad ca ma place mult dar nu-l inteleg de ce niciodata nu ma suna a cerut nr dar nu m-a sunat niciodata.pe net imi scrie dar am impresia ca se tine mindru nu prea da intrebari multe mai mult glumeshte nu am vorbit niciodata pe o tema serioasa.imi place de el! cum ar trebui eu sa ma comport cu el daca el se tine atit de mindru?

4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Lasă-l să moară cu mândria lui.
El așteaptă să faci tu pasul dar nu trebuie să-i arăți că ești disperat după el.
Este de datoria lui să te caută, să lase impresiile de "șmecher".
Pa, pa.

| Skillzx55 a răspuns:

Fi naturala de asta te place si intreaba-l daca te place si daca zice da combinate cu el, e cel mai bine, asta ii o idee e viata ta nu ask 100% de ce zicem noi(cei de pe TPU)iate dupa instinc.Bafta!

| maruntzika a răspuns (pentru Skillzx55):

Merci mult de sfat o sa tzin cont :*

| Skillzx55 a răspuns (pentru maruntzika):

Pt nimic, sa imi zici intr-un mesaj cum merge, funda?happy big grin