| AncaaAnnca a întrebat:

Hey TPUhappy
Am cunoscut un baiat pe facebook si am aflat ca avem prieteni comunihappy. Pana acum nu ne-am vazut pentru ca el e plecat din oras dar pentru prima "intalnire" ar fi mai bine sa iesim cu prietenii sau singuri, noi 2?confused
Eu sunt mai timida si mi-e frica ca se va instala acea tacere apasatoare deoarece eu il plac si el ma >place:", si d-aia vreau mai mult sa iesim cu mai multilaughing. Voi ce ziceti?

Funda pentru cel mai bun si rapid raspuns pentru ca ne vom vedea curandpuppy dog eyes!

Răspuns Câştigător
| D3n156 a răspuns:

Eu cred ca prima intalnire sa fie in grup pentru ca, fiind cu grupul ai mai putine emotii ca la prima intalnire si vezi cum se comporta cu tine in fata altor persoane.

1 răspuns:
| MariaMaria1234 a răspuns:

Eu zic sa iesiti in grup pentru inceput si sa va cunoasteti mai bine mai intai. un baiat poate fi diferit in realitatea, crede-ma. Dupa aceea iesiti si singur. E doar parerea meawinking