| Anonimus02 a întrebat:

Am descoperit un site pe care imi pot vinde picturile: onlineart. Dar cum le vand propiuzis? Cum trimit pictura ca sa fie livrată prin curier?

1 răspuns:
| MihaelaDart a răspuns:

Citeste regulamentul si conditiile site-ului. Daca esti buna in ale picturii, poti vinde. Sunt destule platforme de arta plastica unde iti poti vinde lucrarile tale, unele dintre ele au comisioane, deci trebuie sa-ti calculezi + comisionul pe care il cer si banii care tii se cuvin. Lucrarile le trimiti ori prin posta ori curier, cum crezi tu ca este mai bine, impachetate cu folie cu bule de aer si cutie potrivita panzei.