| SickMind a întrebat:

Am facut o gafa! Am adaugat cronologia pe facebook.
Cum dezactives obtiunea? Sau, am auzit ca va fi obligatorie, vi se pare normal? Adica, din cate stiu nu sunt singura care a activat-o involuntar si nu mai stie cu sa scape de ea!

Multumesc anticipat!:*

1 răspuns:
| Djlsghtnquuw a răspuns:

Pai,du-te la contul tau, dupa la aplicatii,sau apps, si gasesti acolo. Daca nu o gasesti,inseamna ca nu o mai poti dezactiva. Si da,am auzit ca e obligatorie, e panarama, e ca un hi5 oh go on, mie nu-mi place deloc, ma incurca rau. straight face